Contact

 Inscriere cursuri
Brasov
Str Republicii, nr 62
Hotel Coroana, intrare hol receptie
Director General: prof. univ. dr. Tiberiu Foris
Director Comercial: ec. Laura Elena Coanda
Director Economic: ec. Nicoleta Oprea
Tel.: 0268-418180
Fax.: 0268418180, 0368-811541
Mobil: 0728-314949, 0788-070806
e-mail: office@sfmt.ro, tiberiu.foris@sfmt.ro, fmtbrasov@yahoo.com

Alba Iulia
Persoana contact: Arghir Miclea
Tel.: 0258-810402
Mobil: 0749-264922
e-mail: arghir.miclea@sfmt.ro

Cluj Napoca
Persoana contact: Cristian Sivic
Mobil: 0763-671611
e-mail: cristian.sivic@sfmt.ro

Covasna Sfantu Gheorghe
Persoana contact: Kovacs Istvan
Mobil: 0722-500347
e-mail: kovacs.istvan@sfmt.ro

Deva
Centrul de Afaceri MASTER
Persoana contact: ec. Flavia Isabella Arsoi
Tel.: 0254-212070
Fax: 0254-218111
e-mail: flavia.arsoi@sfmt.ro

Focsani
Persoana contact: prof. univ. dr. Dorin Roscan
Mobil: 0744-792729
e-mail: dorin.roscan@sfmt.ro
Persoana contact: asist. univ. drd. Mirela Stoican
Mobil: 0768-097346
e-mail: mirela.stoican@sfmt.ro

Ploiesti
HSEQ Consulting
Fax.: 0244-576619
Mobil: 0788-258760; 0723-326086
e-mail: hseq_cons@yahoo.com

Pitesti
Formare Profesionala in Turism
Persoana contact: ec. Eugeniu Simulescu
Mobil: 0740-020196
e-mail: eugeniu.simulescu@sfmt.ro

Ramnicu Valcea
Persoana contact: dr. ing. Gheorghe Statie
Mobil: 0744-902174
e-mail: gheorghe.statie@sfmt.ro

Sibiu
Persoana contact: ec. Diana Stupariu
Mobil: 0723-159075
e-mail: diana.stupariu@sfmt.ro